Spoločnosť pre plánované rodičovstvo

Členská organizácia International Planned Parenthood Federation (IPPF)

Spätná väzba od detí z VÝCVIKOVO – VZDELÁVACIEHO KURZU 05. – 06. 04. 2018 Penzión Javorina, DONOVALY

Program vypracovala, výcvik zorganizovala a viedla Mgr. Alena Mičian Ostrihoňová, koordinátorka prevencie a riaditeľka SCVČ Heuréka, autorka projektu „Zvolenské svetielka“ zameraného na peer-program, prevenciu spoločensky nežiaducich javov, výchovu k manželstvu a rodičovstvu a na techniky komunikácie, sebapoznávania, osobného rozvoja, spolupráce a emocionálnej inteligencie. Projekt opätovne finančne podporilo Mesto Zvolen. Projekt morálne podporuje pani primátorka Ing. Lenka Balkovičová a Deniska Záchenská z odboru rozvoja mesta poverená vedením komisie prevencie vo Zvolene. S účastníkmi výcviku opäť pracoval aj inšpektor Jozef Michalík z Mestskej polície vo Zvolene, koordinátor prevencie kriminality.

Na dvojdňový výchovno-vzdelávací pobyt finančne prispela i Spoločnosť pre plánované rodičovstvo, ktorú na výcviku lektorsky reprezentovala jej prezidentka doc. PaedDr. Lenka Rovňanová, PhD. pôsobiaca na Pedagogickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.

S deťmi pracovala i Mgr. Veronika Feriancová, vyučujúca výtvarného odboru SZUŠ Heuréka.

Výcviku sa zúčastnilo spolu 22 detí – súčasných a bývalých členov záujmového útvaru SCVČ Heuréka „Svetielko“ zameraného na peer-program, na rozvoj osobnosti, komunikácie, spolupráce a emocionálnej inteligencie. Zúčastnené deti navštevujú školy: ZŠ Jilemnického 1, ZŠ Hrnčiarska, ZŠ M. Rázusa, ZŠ J. Alexyho, Zvolen, Gymnázium Andreja Kmeťa, Banská Štiavnica.

Spätnú väzbu mladých účastíčok a účastníkov kurzu, ako aj fotogalériu z podujatia nájdete tu v pdf súbore 2018 Spätná väzba od detí – Výcvik Donovaly 2018 + Fotky

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: